אודותינו
הסיפור של Williston Force
בסביבה המזוהמת ומלאת מחלות של ימינו, קשה לדעת אם אנחנו נושמים אוויר נקי וטהור, כמו שאנחנו אמורים. עם Williston Force, הקדשנו את עצמנו לשיפור איכות האוויר בקנה מידה מקומי, כך שאתם ובני משפחתכם תוכלו להרגיש בריאים בכל נשימה.
הסוד של Williston Force
למרות ש- Williston Force משתמשת בטכנולוגיית הסינון והיינון החדישה ביותר, כל מוצר של Williston Force עוצב לתפעול קל על ידי צרכנים חכמים שמודיעים לבריאותם. המטרה שלנו היא שלקחותינו ינשמו אוויר נקי וישפרו את בריאותם. זה בא לידי ביטוי בבדיקות הבלתי פוסקות שלנו ובעיצוב המוצרים שלנו בכדי לתת ערך לשימוש באמצעים הטכנולוגים המתקדמים שלנו.
ההבטחה שלנו אליכם:
אנחנו יודעים שתאהבו את Williston Force כי גם אנחנו! אנו גאים מאוד במוצר שלנו וכל רכישה מגיעה עם אחריות של 100% שביעות רצון. אם אינך מרוצה לחלוטין מה- Williston Force שלך, אנו נחליף אותו עבורך בשמחה!
צור קשר
בשל אתגרים הקשורים לוירוס הקורונה, קבלת ההזמנות עשויה לארוך מעט זמן מהרגיל. אנו מבקשים שתסמכו עלינו ותנהגו בסבלנות שכן כל העובדים החיוניים (במחסן שלנו, DHL ושירות הדואר האמריקני) עובדים קשה ועושים כמיטב יכולתם בכדי לשלח חבילות ללקוחותינו בתקופה קשה זו! ההזמנה שלכם תימסר, אך עשויה להימסר מאוחר מהרגיל עקב מגבלות מקומיות ובינלאומיות של ספקי הדואר.
עקב עיכובים אלה קיבלנו כמות גדולה של שיחות, מיילים והודעות. נבקש בבקשה את סבלנותכם ואמונתכם, אנחנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שההזמנות של לקוחותינו יגיעו מהר ככל האפשר.
ברגע שהזמנתכם תישלח תקבלו למייל שלכם את מספר המעקב ופרטי המשלוח.
זקוק לעזרה?
אם יש לך שאלות לגבי ההזמנה שלך או המוצרים שלנו, אל תהסס לפנות אלינו:
צרו קשר עם Williston Force (מענה באנגלית)
כתובת החברה
Quality Performance Limited
377 Valley Rd #1123 Clifton, NJ 07013