מדיניות פרטיות
בעצם השימוש באתר שלנו, הינך מסכים לאיסוף, שימוש והעברה של הנתונים האישיים שלך לצורך עיבודם כפי שתואר במדיניות פרטיות זו.
לתושבי האיחוד האירופי: על מנת לעמוד בדרישות התקנה האירופאית להגנת המידע הכללי (GDPR) למשתמשים האירופאיים שלנו, מדיניות פרטיות זו מציגה את הבסיס המשפטי עליו אנו מעבדים את המידע האישי שלך ומספקת מידע נוסף הנדרש בכפוף ל-GDPR.
סעיף 1 - מה אנו עושים עם המידע שלך?
אנו אוספים את הנתונים האישיים שלך במספר אופנים ולמטרות שונות, הכוללות:
כשאתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה מוסר לנו כגון שמך, כתובת מגורייך וכתובת הדוא"ל שלך.
כשאתה גולש באתרנו, אנו מקבלים אוטומטית גם את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך בכדי לספק לנו מידע העוזר לנו ללמוד על דפדפן האינטרנט שלך ומערכת ההפעלה שלך.
שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי וכאשר מותר כחוק): ברשותך ובתנאי שזה חוקי בתחום שיפוטך, אנו רשאים, במסגרת מגבלות הזמן המותרות על פי החוק, לשלוח לך דוא"ל אודות האתר שלנו, מוצרים ושירותים חדשים ועדכונים אחרים. בשימוש במושג "רשות" אנו מתכוונים להרשאה מפורשת שניתנת להוכחה ושניתנה על ידך. הרשאה לשליחת דוא"ל מסחרי או שיווקי עשויה להיות דרך כל אחד מהמקרים הבאים שאנו רואים כקשר עסקי קיים איתך או שליחת בקשה מצדך:
 • הזנת כתובת הדוא"ל שלך באתר שלנו ללא כל אינדיקציה שאינך מעוניין לקבל דוא"ל.
 • הזנת כתובת הדוא"ל שלך כחלק מניסיון להזמין או הזמנת מוצר מאתנו או שירות ללא כל אינדיקציה שאינך מעוניין לקבל דוא"ל.
 • הזנת כתובת הדוא"ל שלך כחלק מעגלת קניות שננטשה ללא כל אינדיקציה שאינך מעוניין לקבל דוא"ל.
 • הזנת כתובת הדוא"ל שלך כחלק מהשתתפות בכל תחרות, אירוע או סקר שנערך על ידינו ואנו הודענו לך כי אנו נשלח לך דוא"ל שיווקי.
 • הרשמה לרשימת התפוצה ניוזלטר בדוא"ל על ידי מילוי טופס באתר שלנו.
 • כל מקרה בו בעת השלמת הטופס, סימנת בתיבת סימון הצטרפות המציינת את נכונותך ליצירת קשר באמצעות הדואר האלקטרוני בתנאי שתיבת הסימון לא מסומנת כברירת מחדל והודענו לך כי אופי ההודעות יהיה פרסומי.
כל האימיילים השיווקיים יכילו באופן בולט הודעה שבאפשרותך לבטל ללא עלות את הסכמתך לקבל דוא"ל שיווקי נוסף מאיתנו. כל אימייל שיווקי יציג באופן בולט אפשרות לביטול הרשמה או ביטול הסכמה להרשמה בלחיצה אחת. לאחר ביטול ההצטרפות או ביטול המנוי, אנו נימנע מיד מלהמשיך לשלוח אליך דוא"ל שיווקי.
אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך, כולל אך לא רק שמך, כתובת מגוריך, טלפון, כתובת דוא"ל ונתונים רלוונטיים אחרים כדי לנהל את עסקנו, לשפר את האתרים שלנו, לפתח מוצרים ושירותים חדשים, לספק מידע ותמיכה, כדי להבין טוב יותר את הצרכים ותחומי העניין שלך, להתאים אישית תקשורת ופרסום, לעמוד בהתחייבויות חוזיות ובאופן כללי לקדם חוויה איכותית עבורך. לדוגמה, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך, כולל כתובת הדוא"ל שלך, כדי:
 • לתקשר, ליצור קשרים ולבנות את מערכת היחסים שלנו איתך;
 • להתאים אישית את התוכן, המוצרים והשירותים המוצעים לך;
 • ליצור איתך קשר עם מידע עלינו ועל צדדים שלישיים קשורים;
 • לעבד, לקיים ולעקוב אחר עסקאות ובקשות למוצרים, שירותים, תמיכה ומידע;
 • לוודא את רשותך להיכנס ולהשתמש בשירותים שלנו;
 • לעסוק במחקר וניתוח שוק;
 • למדוד, לנתח ולשפר את המוצרים והשירותים שלנו, את האפקטיביות של אתרי האינטרנט שלנו ואת הפרסום והשיווק שלנו;
 • להיענות לדרישות החוקיות;
 • לספק פרסום ממוקד, כולל שימוש בטכנולוגיית מיקוד מחדש;
 • לשלוח לך חומרים שיווקיים, למשל באמצעות דואר אלקטרוני, כולל הניוזלטר שלנו, ולהודיע לך על מוצרים ושירותים שאנו מאמינים שיעניינו אותך;
 • להרתיע, לגלות ולמנוע הונאה ופעילויות אסורות או בלתי חוקיות אחרות; או
 • ליידע אותך לגבי שירותים חדשים, שחרורי גרסאות חדשות, אירועים בזמן הקרוב ושינויים בתנאים וההגבלות שלנו או במדיניות הפרטיות שלנו.
אתה יכול לנהל את קבלת הדוא"ל השיווקי והלא-עסקי שלך על ידי לחיצה על הקישור "בטל הרשמה" שנמצא בתחתית הודעות הדוא"ל השיווקיות והלא-עסקיות שלנו. אם בכל נקודה שהיא תבחר לא לקבל את הדוא"ל או עלוני הניוזלטר שלנו, תוכל גם לבטל את הסכמתך או לבטל את המנוי באמצעות דוא"לsupport@yourwillistonforce.com, על ידי ביצוע ההוראות לביטול ההסכמה באימייל או בניוזלטר, או על ידי שליחת דואר לצוות שירות הלקוחות שלנו בכתובת Quality Performance Limited, 377 Valley Rd #1123, Clifton, NJ 07013.
טלמרקטינג (אם רלוונטי וכאשר הדבר מותר בחוק): ללא קשר לעובדה שמספר הטלפון ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך יכול להיות רשום ברשימה הפדראלית של מספרי "אל תתקשר" או ברשימת מספרי "אל תתקשר" של המדינה המקומית שלך, בעצם מתן מספר הטלפון שלך ו/או מספר הטלפון הנייד שאתה מספק ישנה הסכמה מפורשת בכתב לקבלת מידע עתידי (כולל טלמרקטינג) אודות מוצרים ושירותים מאיתנו ו/או שלוחותינו, ואתה מסכים בזאת ומסכים לכך שאנו נפנה אליך באמצעות המידע שסיפקת ותספק לנו. המשמעות היא שבתוך מגבלות הזמן המותרות בחוק, אנו עשויים ליצור איתך קשר באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון ו/או מספר טלפון סלולרי (כולל שימוש בציוד חיוג אוטומטי ו/או שיחות מוקלטות מראש), הודעת טקסט (סמס), רשתות חברתיות או כל אמצעי תקשורת אחר שמכשיר התקשורת האלחוטי שלך או מכשיר אחר עשוי להיות מסוגל לקבל (כלומר וידאו וכו'). עוד אתה מאשר כי אינך נדרש להסכים באופן ישיר או עקיף או להתקשר בהסכם ביחס למאמצי הטלמרקטינג שלנו כתנאי לרכישת סחורות ושירותים מאתנו או שלוחותינו. אם אינך מעוניין לקבל שיחות שיווקיות, אנא הודע לנו באמצעות שיחת טלפון. באפשרותך לבטל את הסכמתך על ידי שליחת דוא"ל אל support@yourwillistonforce.comאו על ידי שליחת דואר לצוות שירות הלקוחות שלנו בכתובת Quality Performance Limited, 377 Valley Rd #1123, Clifton, NJ 07013.
הבקשה להסרה מרשימת התפוצה תכובד מייד. אך עם זאת, יתכן שלא תוכל לבטל את הסכמתך לכל שיתוף המידע, כגון שיתוף מידע עם מעבדי כרטיסי אשראי בקשר למוצרים או שירותים שאתה מזמין מאתנו. למרות שאנו מציעים לך שליטה מסוימת על התקשורת השיווקית, תקשורת מסוימת בנושא עסקאות, יחסים ותנאים נדרשים כחוק לא תושפע מהבחירות שעשית בנוגע לתקשורת השיווקית.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשחרר ולחשוף כל מידע אישי קשור אליך או מסופק על ידך לאכיפת החוק או גורמים ממשלתיים אחרים, כפי שאנו, לפי שיקול דעתנו הבלעדי והמוחלט, רואים צורך לעמוד בכל חוק החל או לבקשת כל גורם או סוכנות ממשלתיים.
אנו מניחים כי כל המבקרים והמשתמשים באתר שלנו קראו בקפידה מסמך זה ומסכימים עם תוכנו. אם מישהו לא מסכים עם מדיניות פרטיות זו, עליו להימנע משימוש באתר שלנו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו כפי שנדרש.
אנו מתייחסים לכל מידע שהוא המאוחסן באתרנו כמידע חסוי. כל המידע מאוחסן בצורה מאובטחת וגישה אליו ניתנת לאנשים מורשים בלבד. אנו מיישמים ומתחזקים אמצעים טכניים, בטיחותיים וארגוניים מתאימים להגנה על מידע אישי מפני עיבוד ושימוש בלתי מורשים או בלתי חוקיים, וכנגד אובדן, הרס, נזק, גניבה או חשיפה בשוגג.
סעיף 2 - הסכמה כבסיס
איך אתם מקבלים את הסכמתי?
כשאתה מספק לנו מידע אישי להשלמת עסקה, אימות כרטיס האשראי שלך, ביצוע הזמנה, סידור משלוח או החזרת רכישה, אתה מסכים לאיסוף המידע האישי שלך ושימוש בו למטרה ספציפית זו בלבד. אם אנו מבקשים את המידע האישי שלך מסיבה משנית, אנו נבקש ממך ישירות את הסכמתך המפורשת, או נספק לך הזדמנות להגיד לא.
כיצד אני מבטל את הסכמתי?
אם לאחר ההצטרפות, תשנה את דעתך, אתה רשאי לחזור בך מהסכמתך לאפשר לנו לפנות אליך, והשינוי יכנס לתוקף בעתיד מבלי להשפיע על החוקיות של עיבוד הנתונים האישיים שלך על סמך ההסכמה שמסרת בטרם ביטולה, בכל עת על ידי יצירת קשר בכתובת הדוא"ל support@yourwillistonforce.com, על ידי ביצוע הוראות לביטול ההסכמה במייל או בניוזלטר, או על ידי שליחת דואר לצוות שירות הלקוחות שלנו בכתובת Quality Performance Limited, 377 Valley Rd #1123, Clifton, NJ 07013. עם זאת, יתכן שלא תוכל לבטל את הסכמתך לכל שיתוף המידע, כגון שיתוף מידע עם מעבדי כרטיסי אשראי בקשר למוצרים או שירותים שאתה מזמין מאתנו. תקשורת מסוימת בנושא פעולות עסקיות, יחסים והתקשרויות אשר נדרשים כחוק לא תושפע מהבחירות שעשית לגבי שיתוף המידע. בהתאם לשירות, איסוף ושימוש בנתונים האישיים שלך עשויים להידרש על מנת לאפשר לשירותים לעבוד.
אנו אוספים ומעבדים את הנתונים האישיים שלך למגוון מטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו. במקרים מסוימים, אין צורך בהסכמה נפרדת, כולל במקרים הללו:
 1. לביצוע ההתחייבויות החוזיות שלנו כלפיך;
 2. לעמוד בהתחייבויות חוקיות או הענות לחוקים, תקנות, צווי בית משפט או חובות משפטיים אחרים או לסייע בחקירה; או
 3. לצורך אינטרסים לגיטימיים או כדי להפעיל את עסקינו ולספק את השירותים, למעט ביצוע התחייבויותינו החוזיות כלפיך בגין "האינטרסים הלגיטימיים" של חברתנו למטרות החוק החל - למעט במקרים שבהם הם בטלים בשל אינטרסים או זכויות היסוד והחירויות אשר דורשים הגנה על נתונים אישיים.
אתה יכול, בכל עת, לבקש לערוך, לעדכן, לגשת או למחוק את המידע שלך על ידי שליחת דוא"ל לכתובת {email}. אנו עשויים, מיד לאחר קבלת ההודעה, למחוק נתונים אישיים מרשומותינו, ובסיום כל העסקאות, נקיים את כל ההוראות הסבירות ביחס למחיקת כל המידע האישי שנותר. לא נשמור נתונים יותר זמן מהנדרש כדי לממש את המטרות שלשמן נאספו או כנדרש בחוקים או בתקנות החלים. אתה רשאי לבקש עותק של הנתונים האישיים שלך, ללא עלות ובפורמט אלקטרוני. אתה רשאי לבקש לספק את כל המידע האישי בפורמט נפוץ וקריא על ידי מכונה, ולאחר שתקבלו, יש לך את הזכות לקחת אותו לחברה אחרת.
סעיף 3 - גילוי נאות
אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך למטרות כמפורט בסעיפים הקודמים של מדיניות פרטיות זו, ובדרכים הבאות:
 1. לשותפים ולסניפים: עם חברות או מיזמים הנמצאים בבעלותנו או בשליטתנו, ובפנים בתוך קולטי החברה שלנו, על מנת לספק ולשפר שירותים, למטרות שיווק ולפרסום.
 2. לספקי שירותים ומוכרים: עם שותפים עסקיים, שותפי שיווק ומוכרים לספק, לשפר ולהתאים אישית את השירותים שלנו.
 3. לפרסום ושיווק: עם שותפי פרסום ושיווק למטרות פרסום ושיווק, בהסכמתך, מטעמנו ומטעם צדדים שלישיים, כולל ספקי רשת חברתית כלשהם, אם ישנם.
 4. לצורך ניתוחי נתונים מסוימים ושיפורים: עם חברות מסוימות למטרות ניתוח נתונים ושיפור השירותים שלנו.
 5. לציות מבחינת חוקית, אכיפת חוק ומטרות בטיחות הציבור: עם אכיפת החוק, גורמי ממשל או רגולציה, רשויות חוקיות, או צדדים שלישיים מורשים אחרים על מנת לעמוד בחוקים, תקנות, צווי בית משפט או חובות משפטיות אחרות או לסייע בחקירה, כדי לשמור ולהגן על זכויותינו ורכושנו, או על הזכויות או הבטיחות של צדדים שלישיים, לאכוף את תנאי השימוש שלנו, מדיניות פרטיות זו, או הסכמים עם צדדים שלישיים, או למטרות מניעת פשע.
SECTION 4 - THIRD-PARTY SERVICES
באופן כללי, ספקי הצד השלישי שאנו משתמשים בהם יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלך במידה הדרושה כדי לאפשר להם לבצע שירותים מסוימים שהם מספקים לנו. שירותי צד שלישי מסוימים, כגון שערי תשלומים ומעבדי עסקאות או תשלומים אחרים, נדרשים לעמוד בתקני אבטחה המוטלים עליהם, כמו תקן אבטחת מידע לתעשיית התשלומים (PCI-DSS), המהווה קבוצה של תקני אבטחה שתוכננו כדי להבטיח שכל מעבדי התשלומים המקבלים, מעבדים, מאחסנים או מעבירים מידע על כרטיסי אשראי שומרים על סביבה מאובטחת. כל שערי התשלום הישירים שאנו משתמשים בהם עומדים ב- PCI-DSS, שהוא מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ודיסקובר, כדי להגן על עיבוד נתוני כרטיסים.
אמנם אנו לא נאחסן את פרטי כרטיס האשראי שלך, אך שערי תשלום כאלה ומעבדי תשלום או עסקאות אחרים, תחת תקן PCI-DSS, עשויים לאחסן את נתוני עסקאות הרכישה שלך כל עוד זה נחוץ כדי להשלים את העסקה ורק כל עוד הם נדרשים לכך על פי החוק.
לשערי תשלום אלה של צד שלישי ומעבדי עסקאות תשלום אחרים וצדדים שלישיים אחרים יש מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לצורך עסקאות הקשורות לרכישה שלך.
עבור ספקים אלה, אנו ממליצים שתקרא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי שתוכל להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלך על ידי ספקים אלה.
בפרט, עליך לזכור שספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או שיש להם מתקנים שנמצאים בתחום שיפוט שונה משלך או משלנו. כך שאם בחרת להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותים של ספק שירותי צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי איזור(י) השיפוט בהם ספק השירות או מתקניו נמצאים.
לאחר שתעזוב את האתר שלנו או שתנותב מחדש לאתר או לאפליקציה של צד שלישי, לא תהיה יותר כפוף למדיניות פרטיות זו או לתנאי השירות של האתר שלנו.
סעיף 5 - תקשורת אלקטרונית, טלמרקטינג והודעות טקסט
בעצם מתן הסכמתך המפורשת מראש/הצטרפות בהתאם לחוק החל, אתה מסכים לקבל מאיתנו תקשורת אלקטרונית. למרות שאנחנו עשויים לבחור לתקשר איתך באמצעים אחרים, אנו עשויים גם לבחור לתקשר איתך אך ורק באופן אלקטרוני באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי פרסום הודעות באתר. אתה מסכים שכל ההסכמים, ההודעות, הגילויים וההתקשרויות האחרות שאנו שולחים אליך באופן אלקטרוני עונים על כל דרישה חוקית שתקשורת כזו תהיה בכתב.
במקום בו אתה מספק "הסכמה מראש מפורשת בכתב" בגדר החוק להגנת הצרכן הטלפוני ("TCPA") או כל חוק שהוא החל, אתה מסכים לקבל שיחות טלפון, כולל שיחות מכונה קוליות, הודעות מוקלטות מראש ו/או שיחות שנמסרו באמצעות טכנולוגיה אוטומטית והודעות טקסט והודעות סמס למספרי הטלפון(ים) שסיפקת המפורטים ומקושרים בהסכמה. תדירות ההודעה משתנה. הספקים הניידים אינם אחראים להודעות שהתעכבו או שלא נמסרו. צרכנים רשאים לבקש עד עשרים (20) הודעות בחודש לכל היותר, ללא יותר משלוש (3) הודעות טקסט ביום אחד.
אתה מבין שהודעות הטקסט שאנו שולחים עשויות להיות נגישות לכל מי שיש לו גישה לטלפון שלך. לכן, עליך לנקוט צעדים לשמירה על הטלפון והודעות הטקסט שלך אם אתה רוצה שהם יישארו פרטיים.
אם ברצונך להפסיק לקבל מאיתנו הודעות טקסט, השב להודעת הטקסט ששלחנו אליך ופשוט שלח "STOP", "END" או "QUIT". תוכל גם לבקש להפסיק לקבל הודעות טקסט על ידי התקשרות אלינו או שליחת דוא"ל אלינו באמצעות המידע הבא:
אם בכל עת אתה זקוק למידע ליצירת קשר או למידע על עצירת הודעות טקסט, השב להודעת הטקסט ששלחנו אליך ופשוט שלח הודעה HELP או לחץ כאן לקבלת תמיכה. תעריפי ההודעה והנתונים עשויים לחול על כל תקשורת טקסט/סמס.
סעיף 6 - קישורים
לידיעתך, מדיניות פרטיות זו אינה חלה על הנהלים של חברות שאינן בבעלותנו או שאיננו שולטים בהן או על אנשים שאיננו מעסיקים או מנהלים. אנו מספקים קישורים אלה אך ורק לנוחיותך. אין לנו שליטה, איננו בודקים ואנחנו לא אחראים לאתרי צד שלישי', לתוכנם, או לכל סחורה ושירותים הזמינים דרך אתרי צד שלישי. מדיניות הפרטיות שלנו אינה חלה על אתרי צד שלישי, וכל מידע שאתה מספק לאתרי צד שלישי אתה מספק על אחריותך בלבד. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות הפרטיות של אתרי צד שלישי איתם אתה מתקשר.
סעיף 7 - אבטחה
כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ומקפידים על שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא יאבד, לא יעשה בו שימוש לרעה, לא תהיה גישה אליו, חשיפה, שינוי או השמדה.
אם אתה מספק לנו מידע רגיש, כגון סיסמאות כניסה ומידע על כרטיסי אשראי, מידע כזה מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן באמצעות קידוד AES-256. למרות ששום שידור העברה דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינו מאובטח במאת האחוזים, אנו משתמשים בתקנים מסחריים מקובלים באופן כללי כדי להגן על המידע האישי שלך
סעיף 8 - הפרה
אלא אם כן חל איסור אחר על פי החוק החל, אנו נודיע לך, ברגע שזה יהיה אפשרי באופן סביר בנסיבות העניין, אך בכל מקרה לא יאוחר מאשר 72 שעות לאחר שנודע לנו, על כל הרס מקרי, בלתי מורשה או בלתי חוקי, אובדן, שינוי, או חשיפה של, או גישה לנתונים אישיים ("פרצת אבטחה") אשר עלולים לגרום בסיכון גבוה להשפעה לרעה על זכויותיהם וחירותם של אנשים. הודעה כזו תכלול: (א) תיאור מפורט של הפרת האבטחה, ו- (ב) סוג הנתונים שהיו נושא הפרת האבטחה ואנו נעביר (ג) את שמו ופרטי הקשר של ממונה הגנת המידע שלנו או איש קשר אחר בעזרתו ניתן לקבל מידע נוסף; (ד) תיאור ההשלכות הסבירות של הפרת האבטחה; (ה) תיאור האמצעים שננקטו או הוצע לנקוט בהם על ידינו בכדי להתמודד עם פרצת האבטחה, לרבות, במידת הצורך, אמצעים להפחתת השלכותיה האפשריות; וכן (ו) בנוסף להודעה כזו או לאחריה ברגע שנוכל לאסוף מידע כזה או אחר שיהיה זמין בדרך אחרת, כל מידע אחר שתוכל לבקש באופן סביר הנוגע לפרצת האבטחה.
אנו נדווח גם על פרצת אבטחה כנדרש בחוק לרשות הפיקוח הרלוונטית תוך 72 שעות מרגע שהיוודע הדבר, ככל שניתן.
סעיף 9 - מיקום גיאוגרפי
כאשר נתונים אישיים שמקורם באזור הכלכלי האירופי מעובדים מחוץ לאזור הכלכלי האירופי, בשטח שלא הוגדר על ידי הנציבות האירופית כמבטיח רמת אבטחה נאותה על פי חוק הפרטיות החל, אנו מסכימים כי ההעברה תיעשה על פי סעיף 6 לעיל, אשר אנו נקיים במלוא עוצמתו ותוקפו.
יש לנו הסכמי עיבוד נתונים קיימים כדי להבטיח עמידה בכל ההוראות הרלוונטיות. כל העיבוד מתבצע בהתאם לתקנות האבטחה הגבוהות ביותר.
סעיף 10 - גיל ההסכמה
בעצם השימוש באתר זה אתה מצהיר שאתה מעל גיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה בגיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר לתלויים בך שהינם קטינים להשתמש באתר זה.
סעיף 11 - שינויים במדיניות פרטיות זו
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות פרטיות זו בכל עת, לכן אנא עיין בה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מייד עם פרסומם באתר. אם אנו נבצע שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן כי היא עודכנה, כך שתהיה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים בו או חושפים אותו. המשך השימוש באתר שלנו לאחר שנמסר לך כל שינוי כזה בתנאים אלה, מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות המעודכנת. מדיניות פרטיות זו הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השירות שלנו.
אם החברה שלנו תירכש או תתמזג עם חברה אחרת, אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך עם הרוכשים, המשקיעים או היורשים שלהם בפוטנציה או בפועל בקשר לארגון מחדש פוטנציאלי או ארגון מחדש בפועל של העסק שלנו, בקשר למימון, מכירה, או עסקה אחרת הכרוכה במכירת עסקינו או נכסינו בכללותם או בחלקם, לרבות לצורך מתן בדיקת נאותות הנדרשת כדי להחליט אם להמשיך בעסקה, וזאת על פי הבטחות בנוגע לכללי טיפול ואבטחה מספיקים לשמירה והגנה על נתונים.
תושבי האזור הכלכלי האירופי: הגילוי הנאות שלנו מוגבל למצבים בהם אנו רשאים לעשות זאת על פי חוקים ותקנות אירופאיים ולאומיים להגנה על מידע.
שאלות ומידע ליצירת קשר
אם ברצונך: לגשת, לתקן, לשנות או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, להגיש תלונה או פשוט לקבל מידע נוסף פנה אלינו בכתובת support@yourwillistonforce.com.
יש לנו "ממונה על אבטחת נתונים" האחראי לנושאים הנוגעים לפרטיות ואבטחת נתונים. ניתן להגיע לממונה על אבטחת נתונים בכתובת הבאה:
Quality Performance Limited, 377 Valley Rd #1123, Clifton, NJ 07013.