מייצר אוויר קריר ומרענן לאן שלא תלך
תוכן שיווקי
מצנן אוויר נייד זעיר מפגיז עם אוויר קפוא אבל לוגם לגימות קטנות של חשמל!
המצאה חדשה תשמור עליכם מרגישים בנוח גם בגלי חום!
עם חודשי הקיץ החמים מעבר לפינה והטמפרטורות בעלייה, אנשים מחפשים דרכים יעילות וחסכוניות יותר להישאר מקוררים. כל דבר מאמבטיות קרח ועד מגבות קרירות ואפילו לתת לבגדים שלך לשבת במקפיא לפני שאתה לובש אותם - אם זה יכול לקרר אותך, שווה ניסיון! אבל מה עם משהו קצת יותר נוח ופחות... מה המילה, מטורף?
יחידות צינון אויר מסורתיות אינן מעשיות לכל בית. הן גדולות, מגושמות, יקרות, שלא לדבר על, רעות לאיכות הסביבה. אבל מה אם הייתה דרך לשלב אוויר קריר, רענן עם הנוחות והחיסכון בעלויות שאתה מחפש?
צנן את עצמך בכל חדר בביתך עם מצנן האוויר האישי שלך
אולי שמעתם על יחידות צינון אוויר ניידות בעבר, אבל זה הדבר האמיתי. בלי גימיקים, בלי טריקים, פשוט יחידת צינון אוויר אישית קלה לשימוש, יעילה ונוחה במיוחד. ה-Williston Force Desktop יכול לשמש כמצנן אוויר או מאוורר רגיל, ובניגוד ליחידות מיזוג אויר מסורתיות אחרות, הוא פשוט מתחבר לשקע רגיל או ליציאת USB.
דמיין את זה: אתה יושב ליד השולחן שלך כל היום בלי מקור אוויר קריר. אתה מרגיש לחוץ, דביק ומתקשה להתרכז. בסופו של דבר אתה פחות פרודוקטיבי ואיכות העבודה שאתה עושה היא פחות ממושלמת. וכמו אנשים רבים ברחבי הארץ, אולי הבית או הדירה שלך פשוט לא בנויים להתמודד עם יחידת מיזוג אוויר יקרה במיוחד. הבית או המשרד שלך הם תנור, ואתה בעצם מתבשל בחיים! מה אתה יכול לעשות?
Williston Force Desktop הוא הפיתרון המושלם כמעט לכל מצב
הגדר את Williston Force Desktop על שולחן העבודה שלך בזמן שאתה עובד ימים ארוכים במשרד
תציב את Williston Force Desktop על השיש בזמן שאתה מבשל ארוחת ערב למשפחה
שים את Williston Force Desktop ליד מיטתך בזמן שאתה נח עם הספר האהוב עליך
שמור את Williston Force Desktop ליד ילדיך בזמן שהם ישנים, כדי למנוע התחממות יתר או מכת חום
תוכל להתקין את היחידה בכל מקום ותוך שניות תוכל לחוות אוויר צח וקריר.
Williston Force Desktop לוקח דקות ספורות בלבד כדי להתקין עבור קירור מרענן
למרות שמדובר ביחידת צינון אוויר, Williston Force Desktop אינו משתמש באותם כימיקלים קשים או אפילו קרוב לאותה כמות אנרגיה כמו יחידות מיזוג אויר מסורתיות. אינך זקוק לתואר מהנדס כדי להתקין אותו, והוא אינו דורש שום תחזוקה. בנוסף, אתה יכול להעביר אותו לכל חדר שאתה רוצה ללא טרחה. בשלושה צעדים פשוטים תנשום אוויר קר ונעים!
01
הוסף מים לחלק העליון של היחידה
02
הכנס וילון מים (מספיק לעד 8 חודשים)
03
הפעל אותו כדי ליהנות מאוויר קריר!
Williston Force Desktop הוא הרבה יותר מאשר המאוורר הבסיסי שלך
אם אתה מחפש מעט בריזה, מאווררים חשמליים לא קשה למצוא. אבל עם Williston Force Desktop, אתה מקבל הרבה יותר. לא רק שהוא מספק אוויר צונן בימים החמים ביותר, אלא שאתה יכול לחבר אותו לכל יציאת USB או מתאם עבור גישה נוחה. תאורת ה-LED המוארת מציעה אטרקציה חזותית נוספת.
מצנן את האויר
Williston Force Desktop לא סתם נושף אוויר חם! מיכל המים ותריס המים מבטיחים לך גישה לאוויר הכי קר שאפשר. בחר את מהירות המאוורר הרצויה, התאם את התריסים לטעמך והירגע בנוחות קירור האוויר במשך שעות בכל פעם.
טמפרטורות קרירות יותר ללא האלרגנים
נבגים מבחוץ נכנסים לביתך דרך דלתות וחלונות פתוחים. אם אתה מעדיף לשמור על חלון פתוח בלילה לאוויר קריר יותר, נסה במקום זאת את Williston Force Desktop. שמור על חלונות סגורים ואלרגנים מחוץ לבית באמצעות מכשיר שימושי זה להקלה אמינה עם קירור.
3 מהירויות מאוורר
קשה מספיק למצוא את הטמפרטורה "המושלמת" ולכן Williston Force Desktop מגיע עם שלוש הגדרות שונות. אין צורך להתחייב להפגזה חזקה של רוח או לרוח עדינה, שנה אותה לכל מה שגורם לך להרגיש בנוח ולהיות נינוח.
היכן ניתן להשיג את Williston Force Desktop?
פשוט תזמין מהאתר הרשמי. אל תסתפק במוצר חיקוי נחות שיתפרק תוך 5 דקות שימוש. ואל תבזבז שעות בטלפון בניסיון להגיע לצוותי שירות לקוחות שלא אכפת להם. כל מה שאתה צריך נמצא כאן באתר הרשמי
אבל אל תחכה עד שיהיה מאוחר מדי! ככל שאתה ממתין זמן רב יותר כדי להשיג את Williston Force Desktop, כך אתה הולך זמן רב יותר ללא הנוחות והנוחיות שיש לו. ועם חום הקיץ שמתקרב במהירות, מכשיר ה"נס" הזה עשוי להימכר בכל עת! מכשיר זה נייד, פולט אוויר קפוא ומספק את הבחירה החסכונית ביותר עבור כל מי שמעוניין להישאר מקורר ולחסוך כמה דולרים בחודשים החמים ביותר.
בין אם אתה עובד מהבית, במשרד או סתם מתרווח עם ספר טוב, אתה כבר לא צריך לשבת בזיעה של עצמך. השג לעצמך את Williston Force Desktop ותוכל להימנע מאותו רגע מביך שבו אתה מבין שאתה נצמד לספת העור שלך.
אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו כדי לשפר את איכות האוויר שלך, כך שתוכל לנשום טוב יותר ולהרגיש קריר יותר.
סימן רשום ©
Thu Apr 22 2021 11:36:36 GMT+0700 (Indochina Time)
סקירת גאדג'טים מובילים
נבנה עם CTRwow.com
Quality Performance Limited 377 Valley Rd #1123 Clifton, NJ 07013

The information on this site is not intended or implied to be a substitute for professional medical advice, diagnosis or treatment. KAYDIA makes no representation and assumes no responsibility for the accuracy of information contained on or available through this web site, and such information is subject to change without notice. You are encouraged to confirm any information obtained from or through this web site with other sources, including your own physician, and review all information regarding any medical condition or treatment with your physician. NEVER DISREGARD PROFESSIONAL MEDICAL ADVICE OR DELAY SEEKING MEDICAL TREATMENT BECAUSE OF SOMETHING YOU HAVE READ ON OR ACCESSED THROUGH THIS WEB SITE.