תנאי השירות
סקירה כללית
תנאים והגבלות אלה מכילים סעיף גישור ובוררות מחייב המשפיעים על הזכויות שלך לגבי אופן פתרון מחלוקות.
אתר זה (להלן ""האתר"") מופעל על ידי Quality Performance Limited (להלן ""החברה"") עם הכתובת ב 377 Valley Rd #1123 Clifton, NJ 07013 וכתובת דוא""ל support@yourwillistonforce.com. ברחבי האתר המונחים ""אנחנו"", ""לנו"" ו- ""שלנו"" מתייחסים לחברה. החברה מציעה את אתר זה, לרבות כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים באתר זה בשבילך, המשתמש, בתנאי שהסכמת לכל התנאים, ההגבלות, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.
בעת ביקור באתר שלנו ו/או רכישה של כל דבר שהוא מאיתנו, אתה נהנה מה""שירות""
שלנו ומסכים להתחייב לתנאים ולהגבלות הבאים (""תנאי השירות "", ""תנאים""), לרבות תנאים והגבלות ומדיניות נוספים המוזכרים כאן ו/או זמינים באמצעות קישור. תנאי שירות אלה חלים על כל המשתמשים באתר, לרבות ללא הגבלה משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו/או תורמי תוכן.
אנא קרא בעיון את תנאי השירות האלה לפני שאתה נכנס לאתר האינטרנט שלנו או משתמש בו. עצם הכניסה או שימוש כלשהו באתר, ​​אתה מסכים להתחייב לתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות בהסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם תנאי שירות אלה נחשבים כהצעה, ההסכמה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.
אתה יכול לבדוק את הגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף חלק כלשהו מתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר שלנו. באחריותך לבדוק בעמוד זה מעת לעת אם חלו שינויים. המשך השימוש שלך באתר או גישה אליו בעקבות פרסום כל שינוי שהוא מהווה הסכמה לשינויים אלה.
סעיף 1 - תנאי חנות מקוונת
בהסכמה לתנאי שירות אלה, אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל החוקי במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה בגיל החוקי במדינתך או מחוז מגוריך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר לכל אחד מהקטינים התלויים בך להשתמש באתר זה.
אינך רשאי להשתמש במוצרינו למטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית, ואף אינך רשאי, במהלך השימוש בשירות, להפר כל חוקים בתחום שיפוטך (לרבות אך לא מוגבלים לחוקי זכויות יוצרים).
אסור להעביר תוכנות תולעים או וירוסים או קוד בעל אופי הרסני.
הפרה של אחד מהתנאים תביא לסיום מיידי של השירותים שלך.
סעיף 2 - תנאים כלליים
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לספק שירות למישהו מכל סיבה שהיא ובכל עת.
אתה מבין שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיסי אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; ו (ב) שינויים לשם התאמה לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. מידע על כרטיסי אשראי מוצפן תמיד במהלך העברה דרך רשתות.
אתה מסכים לא לשחזר, לשכפל, להעתיק, למכור, או למכור מחדש או לנצל חלק כלשהו מהשירות, שימוש בשירות או גישה לשירות או כל קשר באתר שדרכו מסופק השירות, ללא אישור מפורש בכתב מאתנו.
הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו בדרך כלשהיא על תנאים אלה.
סעיף 3 - דיוק, שלמות ועדכניות המידע
איננו אחראים אם מידע הנגיש באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס היחידי לקבלת החלטות ומבלי להתייעץ עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, שלמים יותר או עדכניים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה הינה על אחריותך בלבד.
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני ומסופק לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכנו של אתר זה בכל עת, אך איננו מתחייבים לעדכן מידע כלשהו באתרנו. אתה מסכים כי באחריותך לבדוק את השינויים באתר שלנו.
סעיף 4 - שינויים בשירות ובמחירים
המחירים לא כוללים כל מס ועלויות משלוח אשר יחולו עבור חשבונך. אתה מאשר לנו בזאת לחייב את סכום המס שחל ואת עלויות המשלוח בכרטיס האשראי שברשותך או לגבות אותו באמצעות אותה שיטת תשלום ששימשה להזמנה שלך.
המחירים אינם כוללים מסים מקומיים החלים כגון מס מכירה, מס יבוא, מס סחורות ושירותים, מס מכירה הרמוני או מע"מ. במידה ויחולו ויהיו ניתנים לגבייה, אלה יהיו באחריותך הבלעדית ותהיה לנו אפשרות לגבות אותם על גבי המחירים שלנו והחברה יכולה לגבות אותם בכל עת. במקרה של הערכה כלשהי על ידי סוכנות כלשהי, אתה האחראי הבלעדי לשלם מס כזה.
המחירים אינם כוללים עלויות משלוח כלשהן. עלויות משלוח כאמור או עלויות משלוח אמיתיות, הגבוהות מביניהם, תמיד ישולמו על ידי הלקוח אלא אם ניתן במפורש משלוח חינם במבצע מיוחד. המשלוח הוא תמיד באחריותך ואתה נושא בכל הסיכון לאובדן. כל עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזר אלא אם נקבע אחרת בחוק החל.
מחירי המוצרים שלנו עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי כל צד שלישי כלשהו בכל תיקון, שינוי מחיר, השעיה או הפסקת השירות.
פרק 5 - מוצרים או שירותים (אם יש)
"אנו מוכרים כעת את המוצרים הבאים בכתובת אינטרנט זו: https://www.yourwillistonforce.com
המחירים אינם כוללים עלויות מיסים ומשלוח אשר תהיינה כולן מחויבות לחשבונך.
מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי אונליין דרך האתר. ייתכן שלמוצרים או שירותים אלה יהיו כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או החלפה רק בהתאם לסעיף 23 במסמך זה.
לעיתים מוצרים יוצגו לרכישה על בסיס הזמנה מראש. זה עלול להתרחש כאשר מוצר אינו נמצא במלאי נכון לעת עתה. אם מוצר אינו קיים במלאי כרגע, אנו מציעים לך את ההזדמנות לבצע הזמנה מראש כדי להבטיח את המסירה כאשר המוצר יחזור למלאי. אתה תחויב במחיר המלא של המוצרים בעת ביצוע ההזמנה מראש. עם הבטחת רכישתך בהזמנה מראש, אתה מאשר כי מוצרים כאלה אינם זמינים למשלוח מיידי, אך יישלחו ברגע שהמוצרים יחזרו למלאי. טופס התשלום ואישור ההזמנה יציינו בבירור אם המוצר זמין על בסיס הזמנה מראש, ויציינו את תאריך המסירה המשוער.
עשינו מאמץ כדי להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו. איננו יכולים להבטיח שתצוגת צג המחשב שלך בצבע כלשהו תהיה מדויקת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מתחייבים, להגביל את מכירות המוצרים והשירותים שלנו לכל אדם, אזור גאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס פרטני של כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל המוצרים והשירותים שאנו מציעים. כל תיאורי המוצרים או תמחור המוצר עשויים להשתנות בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת. כל הצעה למוצר או שירות כלשהו המוצעים באתר זה בטלה במקומות בהם היא אסורה.
איננו מתחייבים כי איכות המוצרים, השירותים, המידע או החומר האחר שנרכש או הושג על ידך יעמוד בציפיות שלך, או כי כל השגיאות בשירות תתוקנה.
סעיף 6 - משלוח
"הרכישה שלך כפופה לתנאי המשלוח שלנו שנמצאים בכתובת אינטרנט זו: https://www.yourwillistonforce.com
עמלות משלוח ועלויות נלוות (דמי משלוח), וסיכונים הם באחריותו הבלעדית של הלקוח וכולם עבור חשבונך. ייתכן שתחויב 8.95 USD/EUR/GBP עבור דמי משלוח, אך דמי המשלוח בפועל עשויים להיות גבוהים יותר בהתאם למיקום שלך ולגורמים אחרים. דמי המשלוח עבור ההזמנה שלך יחושבו ויוצגו בקופה. כל עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזר אלא אם נקבע אחרת בחוק החל.
למעט מוצרים שהוזמנו מראש, המשלוח יקח עד 30 יום ועיכובים למשלוח עלולים להתרחש מדי פעם. מוצרים שהוזמנו מראש יציגו בבירור את תאריך המשלוח המשוער בטופס התשלום ובדף אישור ההזמנה. איננו אחראים לכל חיובי שחרור ממכס, חובות או מסים החלים על ההזמנה שלך. כל העמלות המוטלות במהלך או לאחר המשלוח הן באחריותך הבלעדית (למשל, תעריפים, מיסים, מע"מ וכו'). אם נותרו חיובי שחרור מכס, חובות או מסים כלשהם וניתנים לגבייה, אתה מאשר לנו בזאת לחייב את הסכום החל מכרטיס האשראי שברשותך או לגבות אותו באמצעות אותה שיטת תשלום ששימשה להזמנה שלך. איננו אחראים למוצרים שניזוקו או אבדו במהלך המשלוח. אם קיבלת את ההזמנה שלך פגומה, אנא צור קשר עם מוביל המשלוח כדי להגיש תביעה. נא לשמור את כל חומרי האריזה והמוצרים הפגומים לפני הגשת תביעה. מוצרים בהזמנה מראש יימסרו אליך ביום המשוער או בסביבות התאריך המשוער המצוין בדף התשלום. למרות שנעשה מאמצים להתחיל לספק מוצרים בהקדם האפשרי, אתה מבין ומסכים שייתכנו עיכובים. זמן אספקה ​​משוער הוא הערכה בלבד, ונתון לשינויים. איננו מייצגים או מתחייבים כי נוכל לשלוח את המוצר עד לתאריך המשוער. כתוצאה מכך, במקרה שייווצר עיכוב ותאריך המשלוח המשוער יחלוף, איננו אחראים לכל נזק שעלול להתרחש עקב העיכוב, ולא נהיה מחויבים, למעט כמפורט בתקנון זה או למעט כפי שנקבע בחוק, לספק הנחות, החזרים או זיכויים עקב כל עיכוב שכזה. אנו נספק לך עדכונים ביחס ללוחות הזמנים של משלוחים כאלה.
מידע כללי
כדי להבטיח שההזמנות שלך יסופקו כראוי ושתקבל אותם בתוך לוחות הזמנים המשוערים שאנו מפרסמים, אנא ודא שהכתובת שלך הוזנה נכון וכוללת את כל המידע הרלוונטי ו/או הנדרש. השימוש בקיצורים נכונים, מספרי רחובות, מספרי בניין או דירה, ומידע על מסלול (אם רלוונטי) הוא קריטי להבטחת אספקה בזמן. אנו לא לוקחים אחריות על משלוחים שאבדו, נמצאו לא במקומם או שנמסרו בצורה שגויה אם פרטי הכתובת שסופקו שגויים או הוזנו באופן שגוי בזמן הרכישה.
דמי המשלוח עבור ההזמנה שלך יחושבו ויוצגו בקופה. עמלות משלוח ועלויות נלוות (דמי משלוח), וסיכונים הם באחריותו הבלעדית של הלקוח. דמי המשלוח עשויים להשתנות בהתאם למיקום שלך ולגורמים אחרים. אנו מציעים גם משלוח חינם על הצעות קידום מכירות מסוימות, אשר יצוינו בצורה ברורה ומפורשת במהלך תהליך התשלום. איננו אחראים לכל חיובי שחרור ממכס, חובות או מסים החלים על ההזמנה שלך. כל העמלות המוטלות במהלך או לאחר המשלוח הינן באחריותו הבלעדית של הלקוח (למשל עמלות מכס, מיסים, מע"מ וכו').
זמן עיבוד ההזמנה במרכז ההפצה
אנו שולחים פריטים זמינים בהקדם האפשרי, אך זה לא תמיד יהיה באותו היום עם ההזמנה שלך. כל ההזמנות כפופות לזמן עיבוד שהוא ייחודי ונפרד מהזמן שלוקח למשלוח להגיע ליעדו לאחר האיסוף ממרכז ההפצה שלנו על ידי הספק הרלוונטי. בהתאם למספר גורמים, קליטה ועיבוד הזמנות מקומיות ובינלאומיות סטנדרטיות עשויות להימשך עד 3-7 ימי עסקים (לא כולל שבתות, ימי ראשון וחגים).
בדרך כלל, המשלוח עצמו עשוי להימשך בין מינימום 3 ל- 7 ימי עסקים ועד 30 יום לכל היותר מרגע קבלת ההזמנה שהושלמה כהלכה (לא כולל זמן עיבוד רלוונטי). משלוח של הזמנות בינלאומיות ושל הזמנות לטריטוריות אחרות בארה"ב עשוי להימשך זמן רב יותר. בכל המקרים תאריכי המשלוח עשויים להתארך, כגון, כאשר יש עלייה בנפח המשלוחים במיוחד בעונות השיא או עקב גורמים בלתי צפויים מחוץ לשליטתנו (למשל, עיכובים של שותפי משלוח מקומיים, שביתות, מזג אוויר חריג, עיכובים הקשורים למגפה, וכו.). כאשר ההזמנה שלך נשלחה, תקבל מייל עם פרטי מעקב. אנו נספק מספרי מעקב עבור כל הרכישות בעת המשלוח.
הודעה על עיכוב
אם לא נוכל לשלוח את ההזמנות שלך בתוך 30 יום ממועד קבלת ההזמנה שהושלמה כהלכה (לא כולל זמן עיבוד רלוונטי) ניצור איתך קשר באמצעות הודעת עיכוב כדי ליידע אותך על העיכוב הבלתי צפוי ועל תאריך המשלוח המתוקן של עד 30 יום. לאחר קבלתה, אם אינך רוצה להמתין, תוכל לבטל את הזמנתך. יש ליידע אותנו לגבי החלטתך. אם לא נשמע ממך לפני המשלוח, נניח שאתה מסכים לעיכוב ולתאריך המשלוח המתוקן.
איננו אחראים לכל חיובי שחרור ממכס, חובות או מסים החלים על ההזמנה שלך. כל העמלות המוטלות במהלך או לאחר המשלוח הינן באחריות הלקוח בלבד (עלויות שחרור ממכס, מיסים, מע"מ וכו'). אם נותרו חיובי שחרור ממכס, חובות או מסים כלשהם הניתנים לגבייה, אתה מאשר בזאת לחברה לחייב את הסכום המגיע מכרטיס האשראי שברשותך או לגבות אותו באמצעות אותו אמצעי תשלום שהשתמשת לביצוע הזמנתך.
תביעות משלוח
אלא אם כן צוין אחרת כאן או מכוסה במדיניות ההזמנה מראש שלנו, עבור פריטים שלא התקבלו, אנא פנה לצוות תמיכת הלקוחות שלנו בכתובת: support@yourwillistonforce.com תוך שישים (60) יום מתאריך ההזמנה כדי להגיש תביעה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות ושיקול הדעת לדחות תביעות לאחר מסגרת זמן זו. למרות שהסיכון לאובדן ובעלות על פריטים אילו עוברים אליך עם מסירתנו אל חברת המשלוחים, אנו נסייע לכל התביעות שהוגשו בזמן, על ידי:
פתיחת חקירה עם חברת המשלוחים שלנו שעשויה להימשך 7-10 ימים להשלמתה;
במקרה של אי-מסירה מאושרת, בדרך כלל הספק ימצא וימסור את החבילה שלך; ו
במקרה של אי-מסירה מאושרת ובמידה והחבילה שלך לא נמצאה, אנו נחזיר לך או נחליף את ההזמנה שלך.
אם קיבלת את ההזמנה שלך פגומה, או שהיא אבדה במהלך המשלוח, אנא פנה לצוות תמיכת הלקוחות שלנו בכתובת: support@yourwillistonforce.com לסיוע מיידי. עבור הזמנות פגומות, אנא ספק את כל חומרי האריזה והמוצרים הפגומים בעת הגשת תביעה בהתאם לסעיף 23 להלן, תמונות שצולמו בטלפון הנייד שלך המציגות את היקף הנזק עשויות להיחשב כהוכחה מספקת לתביעה, לפי שיקול דעתנו הבלעדי.
סעיף 7 - דיוק מידע לגבי חיובים וחשבונות
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצע אצלנו. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. מגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שמוצעות על ידי אותו חשבון לקוח או תחת אותו חשבון, אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות המשתמשות באותה כתובת חיוב ו/או משלוח. במקרה בו אנו מבצעים שינוי או מבטלים הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך על ידי יצירת קשר באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני ו/או החיוב/מספר הטלפון שנמסר בזמן ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות, שעל פי שיקול דעתנו הבלעדי, מבוצעות בסבירות גבוהה על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.
אתה מסכים לספק מידע רכישה וחשבון עדכני, מלא ומדויק עבור כל הרכישות שמבוצעות דרך אתר זה. אתה מסכים לעדכן מייד את חשבונך ומידע אחר, כולל כתובת הדוא""ל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ותאריכי התפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.
עם השלמת הזמנתך אנו מניחים שהכתובת שלך נבדקה, נכונה ואומתה. עם זאת, אם יתגלה שסיפקת כתובת משלוח לא נכונה או לא שלמה, אנו נשתדל ליצור איתך קשר תוך 24-48 שעות מרגע הרכישה באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון כדי לאמת את הכתובת שמסרת או לבקש כתובת חדשה שאליה ההזמנות שלך תשלחנה. אם תוך שבעה (7) ימים מהניסיון הראשוני שלנו ליצור איתך קשר, איננו יכולים לתקשר איתך או אם לא תצליח לספק לנו כתובת תקינה מלאה למסירה, אנו נשמור את ההזמנות שלך ונמתין להוראות נוספות ממך.
בשום פנים ואופן לא נהיה אחראים לכל עלות, אובדן, ירידה בערך או נזק, הנובעים מעיכוב במסירה או אי מסירה עקב פרטי כתובת משלוח שגויים או לא שלמים שנמסרו על ידך.
לפרטים נוספים, אנא עיין במדיניות ההחזרות וההחלפות שלנו.
סעיף 8 - קישורי צד שלישי
תכנים, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים דרך השירות שלנו עשויים לכלול חומרים מצדדים שלישיים.
קישורי צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לשירותי צד שלישי או לאתרים שאינם קשורים אלינו. אנו לא אחראים על הבדיקה או ההערכה של התוכן או דיוקו ואנחנו לא מתחייבים ולא תהיה לנו אחריות כלשהי לחומרים או אתרי אינטרנט השייכים לצד שלישי, או לכל חומר, מוצרים ושירותים אחרים של צדדים שלישיים.
איננו אחראים לכל נזק או נזיקין הקשורים לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקאות אחרות שנעשו בקשר לאתרי צד שלישי כלשהם. אנא עיין בזהירות במדיניות הצד השלישי ובנהליו וודא כי אתה מבין אותם לפני שאתה מבצע עסקה כלשהי. יש להפנות תלונות, טענות, חששות או שאלות הנוגעות למוצרי צד שלישי לצד השלישי.
סעיף 9 - הערות משתמשים, משובים והגשות אחרות
אם, לבקשתנו, אתה שולח הגשות ספציפיות מסוימות (למשל הצטרפות לתחרות) או אתה שולח רעיונות יצירתיים, הערות, הצעות, תכניות, או חומרים אחרים ללא בקשת רשות מאיתנו, בין אם באינטרנט, בדואר אלקטרוני, בדואר או בכל דרך אחרת (באופן קולקטיבי, 'הערות'), אתה מסכים כי אנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ולהשתמש בכל אמצעי אחר בכל הערות שתעביר אלינו. איננו מחויבים (1) לשמור על הערות כלשהן בבטחה; (2) לשלם פיצוי על כל הערה; או (3) להגיב לתגובות.
אנו עשויים, אך איננו מחויבים, לפקח, לערוך או להסיר תכנים שאנו קובעים לפי שיקול דעתנו הבלעדי, שאינם חוקיים, פוגעניים, מאיימים, בעלי לשון הרע, משמיצים, פורנוגרפיים, מגונים או מגבילים באופן אחר או מפרים את הקניין הרוחני של גורם כלשהו או תנאי שירות אלה.
אתה מסכים כי הערותיך לא יפגעו בזכות כלשהי של צד שלישי כלשהו, ​​לרבות זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. כמו כן אתה מסכים כי התגובות שלך לא יכילו חומר עלילתי או לא חוקי, פוגע או מגונה, או וירוס מחשב או תוכנות זדוניות אחרות שיכולות להשפיע בדרך כלשהי על פעולת השירות או כל אתר אינטרנט קשור. אינך רשאי להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני שגויה, להעמיד פנים שאתה מישהו אחר, או להטעות אותנו או צדדים שלישיים באשר למקור ההערות. אתה אחראי באופן בלעדי לכל התגובות שתשלח ולדיוק שלהן. איננו לוקחים אחריות ואיננו אחראים על כל התגובות שפורסמו על ידך או על ידי צד שלישי כלשהו.
סעיף 10- קניין רוחני
האתר מכיל תוכן בבעלות או ברישיון של החברה (להלן ""התוכן""). התוכן מוגן על ידי זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פטנטים, סודות מסחריים וחוקים אחרים והחברה מחזיקה ושומרת על כל הזכויות בתוכן ובשירות. אתה לא תסיר, תשנה או תסתיר כל זכויות יוצרים, סימן מסחרי, סימן שירות או זכויות קנייניות אחרות המשולבות בתוך התוכן או מלוות אותו ולא תשחזר, תשנה, תתאים, תיצור תכניחם המבוססים על, מבצעים, מציגוים, מפרסמים, מפיצים, מעבירים, משדרים, מוכרים, מעניקים רישיון או מנצלים באופן אחר כלשהוא את התוכן.
שם החברה והלוגו הם סימנים מסחריים של החברה, ואסור להעתיק, לחקות או להשתמש בהם, בכולם או בחלקם, ללא אישור מראש ובכתב. בנוסף, כל כותרות העמודים, הגרפיקה המותאמת אישית והתסריטים הם סימני שירות, סימני מסחר ו/או לבוש מסחרי של החברה, ואסור להעתיק, לחקות או להשתמש בהם, בכולם או בחלקם, ללא אישור מראש ובכתב של החברה.
סעיף 11 - תקשורת אלקטרונית, טלמרקטינג והודעות טקסט
שיווק טלפוני (אם רלוונטי וכאשר מותר על פי חוק): ללא קשר לעובדה שמספר הטלפון ו/או הסלולרי שלך עשויים להיות רשומים ברישום הפדרלי אל-תתקשר או ברשימת 'אל תתקשר' במדינה המקומית שלך, על ידי מסירת הטלפון שלך ו/או מספר סלולרי, אתה מספק הסכמה מפורשת בכתב לקבלת מידע עתידי (כולל שיווק טלפוני) על מוצרים ושירותים מאיתנו או מהחברות השותפות שלנו, ואתה מאשר ומסכים בזאת שניצור איתך קשר באמצעות המידע שסיפקת ושתספק לנו. משמעות הדבר היא שבתוך מגבלות הזמן המותרות בחוק, אנו עשויים ליצור איתך קשר באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון ו/או מספר סלולרי (כולל שימוש בציוד חיוג אוטומטי ו/או שיחות מוקלטות מראש), הודעת טקסט (SMS), רשתות חברתיות, או כל אמצעי תקשורת אחר שמכשיר הטלפון האלחוטי שלך עשוי להיות מסוגל לקלוט (כגון, וידאו, וכו'). בנוסף, אתה מאשר שאינך נדרש להסכים במישרין או בעקיפין או להתקשר בהסכם לגבי מאמצי השיווק הטלפוני שלנו כתנאי לרכישת מוצרים או שירותים כלשהם מאיתנו או מהחברות השותפות שלנו.
על ידי קבלת הסכם זה ושימוש באתר ובשירות שלנו, או על ידי מתן הסכמתך המפורשת מראש/הצטרפות בהתאם לחוק החל, אתה מסכים לקבל מאיתנו תקשורת אלקטרונית. למרות שאנו עשויים לבחור לתקשר איתך באמצעים אחרים, אנו עשויים גם לבחור לתקשר איתך באופן אלקטרוני בלבד באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי פרסום הודעות באתר. אתה מסכים שכל ההסכמים, ההודעות, הגילויים וסוגי תקשורת אחרת שאנו שולחים אליך אלקטרונית עומדים בכל דרישה משפטית שתקשורת כזו תהיה בכתב.
על ידי מסירת מספר הטלפון הנייד שלך אלינו או לרשת שלנו או כאשר אתה מספק "הסכמה מפורשת מוקדמת בכתב" במשמעות של חוק הגנת צרכן הטלפון ("TCPA") או כל חוק רלוונטי, אתה מסכים לקבל שיחות טלפון, כולל שיחות קול מלאכותי, הודעות מוקלטות מראש ו/או שיחות המועברות באמצעות טכנולוגיה אוטומטית והודעות טקסט ו-SMS מאיתנו למספרי הטלפון שסיפקת, הרשומים ומקושרים להסכמה. תדירות ההודעות משתנה. הספקים הסלולריים אינם אחראים להודעות מושהות או הודעות שלא נמסרו. צרכנים רשאים לבקש עד עשרים (20) הודעות לחודש לכל היותר, עם לא יותר משלוש (3) הודעות טקסט ביום אחד. הסכמתך המפורשת לקבלת שיחות טלפון והודעות SMS אינה תנאי לרכישה ושימוש במוצרים ובשירותים שלנו.
אתה מבין שהודעות הטקסט שאנו שולחים עשויות להיות נגישות לכל מי שיש לו גישה לטלפון שלך. לכן, עליך לנקוט צעדים לשמירה על הטלפון והודעות הטקסט שלך אם אתה רוצה שהם יישארו פרטיים.
אם ברצונך להפסיק לקבל מאיתנו הודעות טקסט, השב להודעת הטקסט ששלחנו אליך ופשוט שלח "STOP", "END" או "QUIT". תוכל גם לבקש להפסיק לקבל הודעות טקסט על ידי התקשרות אלינו או שליחת דוא"ל אלינו באמצעות המידע הבא:
By email: support@monostarscope.com.
By Phone
United States & Canada: 855 7920 194
אם בכל עת אתה זקוק למידע ליצירת קשר או למידע על עצירת הודעות טקסט, השב להודעת הטקסט ששלחנו אליך ופשוט שלח הודעה HELP או לחץ כאן לקבלת תמיכה. תעריפי ההודעה והנתונים עשויים לחול על כל תקשורת טקסט/סמס.
סעיף 12 - מידע אישי
הגשת המידע האישי שלך דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו. לפרטים נוספים, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.
סעיף 13 - שגיאות, אי דיוקים והשמטות
מדי פעם יכול להופיע מידע באתרנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או מחדלים העשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח עבור מוצרים, זמני משלוח וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או מחדלים ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר אינטרנט מקושר אינו מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שהגשת את ההזמנה שלך).
איננו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או באתר מקושר כלשהו, לרבות ללא הגבלה, מידע על מחירים, למעט כנדרש בחוק. אין לנקוב בתאריך עדכון או רענון המוחל בשירות או באתר מקושר כלשהו כדי לציין כי כל המידע בשירות או באתר אינטרנט כלשהו שונה או עודכן.
סעיף 14 - שימושים אסורים
בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאי השירות, אסור לך להשתמש באתר או בתכניו: (א) לכל מטרה שלא כדין; (ב) לבקש אחרים לבצע או להשתתף בכל מעשה בלתי חוקי; (ג) להפר כל תקנות, חוקים, דינים או תקנות בינלאומיות, פדרליות, מחוזיות או מקומיות; (ד) להפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להכפיש, להוציא לשון הרע, לזלזל, להפחיד או להפלות על בסיס מגדר, נטייה מינית, דת, אתניות, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישמש או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או התפעול של השירות או של כל אתר מקושר, אתרים אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים; (i) לשלוח דואר זבל, פישינג, פארם, עילה, להעתיק או ליצור תוכנות העתקה; (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (k) להפריע לפעילותם או לעקוף את הפיצ׳רים של האבטחה של השירות או כל אתר מקושר, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסיים את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בגין הפרה של כלל שימוש כלשהו של השימושים האסורים.
איסור על מכירה חוזרת
ניתן לרכוש מוצרים באתר לשימוש אישי בלבד ולא למכירה חוזרת. בביצוע ההזמנה, אתה מסכים שאתה רוכש מוצרים:
 • לשימוש אישי; או
 • למטרות הענקת מתנות בלבד
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב להזמנות מכל סיבה שהיא ללא הסבר.
בנוסף, אתה מסכים שבשום מקרה, לא תמכור מחדש כל מוצר שנרכש בכל שוק מקוון, כולל אך לא רק באמזון, איביי, וויש, וולמארט או כל שוק מקוון דומה אחר.
במקרה שתמכור מחדש את המוצרים שלך שנרכשו דרך כל סוג אחר של אתר קניות, עלייך:
 • לודא שהוא כפוף לתנאי שהרוכש הבא לא ימכור באינטרנט בשום אתר קניות מקוון כאמור לעיל;
 • לסמן את הסחורה כמשומשת ונרכשה בעבר; ו
 • אין לספק אחריות.
סעיף 15 - ויתור אחריות; הגבלת האחריות
איננו מבטיחים, מייצגים או מתחייבים כי השימוש שלך באתר או בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או נטול שגיאות.
איננו מתחייבים כי התוצאות אשר תתקבלנה מהשימוש באתר ובשירות תהיינה מדויקות או אמינות.
אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לפרקי זמן בלתי מוגדרים או לבטל את השירות בכל עת, מבלי להודיע ​​לך על כך.
אתה מסכים מפורשות כי השימוש שלך או חוסר היכולת להשתמש בשירות הוא על אחריותך הבלעדית. השירות וכל המוצרים והשירותים המועברים אליך באמצעות השירות ניתנים (למעט כפי שנאמר במפורש על ידינו) ""כמות שהם"" ו""כזמינים"" לשימושך, ללא כל מצג, אחריות או תנאי מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, כולל כל האחריות או התנאים המשתמעים של סחירות, איכות סחירה, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, תואר ואי-הפרה.
בשום מקרה החברה, חברי הדירקטוריון שלנו, נושאי המשרה, העובדים, החברות הכלולות, הסוכנים, הקבלנים, המתמחים, הספקים, נותני השירות או נותני הרישיון שלנו לא יהיו אחראים לכל פגיעה, אובדן, תביעה או כל נזיקין באופן ישיר, עקיף, מקרי, נובע מעונש, מיוחד, או נזקים תוצאתיים מכל סוג שהוא, לרבות, ללא הגבלה, רווחים שאבדו, הכנסות שאבדו, חסכון אבוד, אובדן נתונים, עלויות החלפה או נזקים דומים, בין אם הם מבוססים בחוזה, נזיקין (כולל רשלנות), אחריות קפדנית או אחרת, הנובעים מהשימוש שלך בשירות כלשהו בשירות או במוצרים שנרכשו תוך שימוש בשירות, או לכל טענה אחרת הקשורה בכל דרך לשימוש שלך בשירות או במוצר כלשהו, ​​כולל, אך לא מוגבל לכך, טעויות והשמטות כלשהן בתוכן, ​​או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שנגרם כתוצאה מהשימוש בשירות או כל תוכן או מוצר שפורסם, הועבר או הונגש בדרך אחרת דרך השירות, גם אם ניתנה הודעה על אפשרותם. מכיוון שמדינות או תחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים הוצאה מן הכלל או הגבלת אחריות לנזקים תוצאתיים או מקריים, במדינות או תחומי שיפוט אלה, האחריות שלנו תהיה מוגבלת במידה המרבית המותרת על פי החוק.
סעיף 16 - פיצוי
אתה מסכים לוותר, לפתור מאחריות בעבור נזיקין את החברה ואת חברת האם, חברות בנות, סניפים, שותפים, נושאי משרה, דירקטורים, סוכנים, קבלנים, נותני רישיון, נותני שירותים, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים, ולוותר על תביעה בעבור טענה או דרישה, כולל שכר טרחה סביר של עורכי דין, שנעשתה על ידי צד ג' כלשהו עקב או לאחר הפרה על ידך של תנאי שירות אלה או של המסמכים הנכללים בהפניה, או הפרת חוק כלשהו או זכויותיו של צד ג'.
סעיף 17 - סעיף ניתוק
במקרה בו נקבע כי הוראה כלשהי בתנאי שירות אלה אינה חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, ניתן יהיה לאכוף במלוא תוקף החוק הוראה זו על אף הקביעה בכפוף לחוק החל, והחלק הבלתי ניתן לאכיפה ייחשב כמנותק מתנאי שירות אלה, קביעה כזו לא תשפיע על תוקפם ואכיפתם של הוראות אחרות שנותרו.
סעיף 18 - סיום
ההתחייבויות והאחריות של הצדדים שנכנסו לתוקף לפני מועד הסיום, ישרדו את סיום הסכם זה לכל מטרה שהיא.
תנאים והגבלות אלה תקפים אלא אם כן הם הסתיימו על ידך או על ידינו. אתה רשאי לסיים תנאי שירות אלה בכל עת על ידי שיגור הודעה אלינו כי אינך מעוניין עוד להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר אתה מפסיק להשתמש באתר שלנו.
אם לשיקול דעתנו הבלעדי נכשלת, או שאנו חושדים שנכשלת, לעמוד בתנאים או בהוראות כלשהן של תנאי שירות אלה, אנו רשאים לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת והינך תמשיך לשאת באחריות לכל הסכומים המגיעים לתשלום עד לתאריך הסיום וכולל תאריך הסיום; ו/או בהתאם, וכן אנו עלולים למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או לכל חלק מהם).
סעיף 19 - ההסכם השלם
כישלון מצידנו לממש או לאכוף כל זכות או הוראה מתנאי שירות אלה אינו מהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
תנאי שירות אלה וכל מדיניות או כללי הפעלה שפורסמו על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהווים את כל ההסכם וההבנה בינך לביננו וקובעים את השימוש שלך בשירות, תוך החלפת כל הסכמים, תקשורת והצעות קודמות או זמניות, בין אם בעל פה ובין אם בכתב, בינך לבינינו (כולל, אך לא מוגבל לכך, כל גרסאות קודמות של תנאי השירות).
סעיף 20 - החוק השולט
תנאים והגבלות אלה וכל הסכמים נפרדים שלפיו אנו מספקים לך שירותים יהיו כפופים לחוק של {location} ויתפרשו בהתאם לחוקי British Columbia ואתה מסכים לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט של British Columbia.
אם יש לך תלונה, אנא צור איתנו קשר באמצעות support@yourwillistonforce.com. אם אתה מרגיש שהתלונה שלך לא מטופלת כראוי, אתה מסכים להפנות את המחלוקת תחילה לגישור בהתאם לחוק החל כמפורט בסעיף זה לפני שתפנה לבוררות. אם המחלוקת לא הוכרעה בגישור, סכסוך כאמור יוכרע לאחר מכן באופן סופי בבוררות גם בהתאם לחוק החל כמפורט בסעיף זה, ולא בבית המשפט. אתה מסכים לחלוק איתנו באופן שווה בעלויות הגישור ו/או הבוררות.
אתה יכול לבטל את הסכמתך להסכם זה כדי להגיע לפשרה או הסדר. אם תעשה כן, לא אתה ולא החברה יכולים לדרוש מהאחר להשתתף בהליך בוררות. כדי לבטל את הסכמתך, עליך להודיע לחברה בכתב באמצעות support@yourwillistonforce.com תוך שלושים (30) יום מהתאריך שבו הפכת לראשונה לנושא עבור גישור ובוררות אלו.
סעיף 21 - שינויים בתנאי השירות
אתה יכול לבדוק את הגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאי השירות הללו על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לעקוב אחר שינויים מדי פעם באתר שלנו. המשך השימוש שלך או גישה לאתר שלנו או לשירות בעקבות פרסום כל שינוי בתנאי שירות אלה מהווה הסכמה לשינויים אלה.
סעיף 22 - ביטולים
אלא אם כן צוין אחרת כאן או אם מכוסה במדיניות ההזמנה מראש שלנו, אנו מנסים לשלוח את המוצר שלך מהר ככל האפשר לאחר ביצוע ההזמנה. משלוח פירושו שליחת ההזמנה שלך לעיבוד כדי שתטופל על ידי צוות המחסן שלנו. ניתן לבטל הזמנות רק אם הן לא נשלחו. ניתן לטפל בביטולים רק לפרק זמן קצר לאחר ביצוע הזמנתך. אם תרצה לבטל את ההזמנה שלך לפני המשלוח, אנא פנה לצוות שירות הלקוחות שלנו. ניתן לבטל הזמנות מראש בכל עת לפני המשלוח. אם לא ניתן לבטל את ההזמנה שלך, אתה עשוי להיות זכאי להחזיר את החבילה ולקבל החזר כספי על ההזמנה שלך במסגרת מדיניות ההחזרות שלנו.
במקרים מסוימים, במידה המותרת בחוק, הביטול או ההחזרה שאושרו לך אשר יביאו להחזר כספי יהיו כפופים לדמי ביטול עבור ביטול הזמנה או החזרת המוצר למחסן. דמי הביטול ינוכו מסכום ההחזר שלך.
בקשת ביטול/החזרה
ביטלת הזמנה תוך 24 שעות לאחר ביצוע ההזמנה.
ביטלת הזמנה לפני שהמוצר נשלח או הובל לעיבוד במחסן.
שינית את דעתך לגבי רכישה והחזרת פריט במצב המקורי בתוך תקופת ההחזרה המוזכרת בסעיף. 23.
סירבת למשלוח עקב נזק גלוי שנגרם במהלך המשלוח או שנגרם על ידי המוביל.
קיבלת פריט משומש, פגום או לקוי.
החזרת מוצר שונה מהותית ממה שהזמנת.
דמי ביטול
דמי ביטול של עד 15% מסכום ההזמנה.
דמי ביטול של עד 15% מסכום ההזמנה.
תחוייב בדמי ביטול של עד 25% ממחיר המוצר.
ללא דמי ביטול.
ללא דמי ביטול.
ללא דמי ביטול.
סעיף 23 - מדיניות החזרה והחלפה
מדיניות ההחזרה שלנו נמשכת 30 יום והיא נכנסת לתוקף מרגע שאתה מקבל את הרכישה שלך. במידה וחלפו יותר מ30 יום מאז מסירת הרכישה שלך, לצערינו לא נוכל להציע לך החזר כספי, החלפה או שווי זיכוי בחנות השווה במחיר.
בהנחה שתחזיר את הרכישה שלך בתוך 30 יום מיום הקבלה, על מנת להיות זכאי להחזר:
 1. מטעמי היגיינה ובריאות, מוצרים ספציפיים כגון אוזניות ומדרסים, חייבים להיות במצב חדש לגמרי ללא שימוש/לא נלבש ובאריזה המקורית.
 2. אריזת המוצרים חייבת להיות שלמה ומוחזרת אלינו במיכל משלוח מתאים.
 3. יש להחזיר את המוצר לכתובת מתקן ההחזרה המסופקת על ידי שירות הלקוחות שלנו.
פריטים שלא ניתן להחזיר:
 • כרטיס מתנה
 • מוצרי תוכנה להורדה
 • המוצר הוחזר פגום
מטעמי הגנה על בריאות, סניטריה והיגיינה, אלא אם הם פגומים, לא נוכל להציע החזרים על מוצרים ספציפיים כגון אוזניות ומדרסים אלא אם כן הם יוחזרו תוך 30 יום מרגע קבלת הרכישה, חדשים, לא היו בשימוש/לא נלבשו במצב שלם באריזתם המקורית. מטעמי הגנה על בריאות או היגיינה, החזרת מוצר כזה אינה מתאימה לאחר פתיחת האריזה ופגיעה באיטומה מכיוון שלא ניתן למכור מחדש או לעשות שימוש חוזר במוצר שלנו.
כדי להבטיח עיבוד מהיר של החזרתך, אנא וודא את כתובת מתקן ההחזרה עם שירות הלקוחות שלנו בכתובת support@yourwillistonforce.com וספק לנו את מספר המעקב. יש להחזיר את כל המוצרים לכתובת מתקן ההחזרה שאושרה על ידי סוכן שירות הלקוחות שלנו, אחרת אנו עשויים לדחות את החזרתך. לאחר קבלת ובדיקת ההחזרה שלך, אנו נשלח לך דוא"ל כדי להודיע לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר. ההחזרה תעובד תוך 30 יום לאחר קבלת הפריט המוחזר במתקן ההחזרים. לאחר עיבוד ההחזרה, אנו נודיע לך על אישורה או דחייתה.
החזרות שאושרו עשויות לקבל החזר כספי, החלפה או זיכוי בחנות השווה ערך למחיר הרכישה. אם אתה צריך להחליף את הרכישה שלך לאותו פריט או שאתה רוצה לבקש החזר כספי או זיכוי בחנות, שלח לנו אימייל לכתובת support@yourwillistonforce.com. החזר כספי מאושר יונפק לאותו אמצעי תשלום שבו נעשה שימוש בהזמנה. עבור הזמנות שבוצעו באמצעות כרטיס אשראי, הסכום להחזר יופיע בדף חיובי חשבון הבנק הבא של הכרטיס. זמן הטיפול עשוי להשתנות בהתאם לחברה המנפיקה את כרטיס האשראי, זמן זה בדרך כלל לוקח עד 45 ימי עבודה. החזר הזמנות שבוצעו בהעברה בנקאית יתבצע בחשבון הבנק המקורי תוך 48 שעות ממתן תעודת האשראי ורק לאחר קבלת פרטי הבנק מלקוחות. ההחזר מתבצע באותו מטבע של ההזמנה המקורית. הבדל אפשרי בסכום המוחזר עשוי להיות תלוי בשינויים בשער המטבע ולא יוחזר. אנו נותנים עדיפות ומשתדלים לבצע החזר כספי באמצעות אמצעי התשלום המקורי שלך. עם זאת, אם לא נוכל לספק החזר עקב נסיבות חריגות בלתי נמנעות, ננפיק זיכוי בחנות.
אם אתה לקוח באזור הכלכלה האירופי (EEA), ואתה מעדיף החזר כספי ובקשתך אושרה בהתאם לדרישות מדיניות ההחזרה שלנו, עליך להחזיר פריט כזה אלינו ועלינו לקבל אותו לפני תום התוקף של היום ה-14 מהיום שהודעת לנו שברצונך לבטל את הרכישה או לפני תום היום ה-30 מקבלת ההזמנה, לפי המאוחר מביניהם. לאחר אישור ובתנאי שנקבל את הפריט המוחזר לפני תום היום ה-14 האמור, נחזיר את כל התשלומים שהתקבלו ממך, לרבות עלויות המשלוח, ללא דיחוי מיותר ובכל מקרה לא יאוחר מ-14 יום מהיום שהודעת לנו כי ברצונך לבטל את ההזמנה שלך, בכפוף לזמני עיבוד ההחזרים המפורטים בסעיף הקודם. עבור מוצרים פגומים או לקויים, או עבור הזמנות שבוטלו בתוך 14 הימים הראשונים של תקופת ההחזרה ואושרו ובתנאי שנקבל את הפריט המוחזר לפני תום היום ה-14 האמור (כאשר רלוונטי), נחזיר את כל התשלומים שהתקבלו ממך, לרבות עלויות המשלוח, לאותה שיטת תשלום בה נעשה שימוש בעת ההזמנה, ללא דיחוי מיותר ובכל מקרה לא יאוחר מ-14 יום מיום הודעתך כי ברצונך לבטל את הזמנתך, בכפוף לתקופות עיבוד ההחזר הכספי המפורטות בסעיף הקודם.
משלוח החזרות
אתה תהיה אחראי לשלם עבור עלויות המשלוח שלך עבור החזרת הפריט שלך. עלויות משלוח אינן ניתנות להחזר אלא אם נקבע אחרת בחוק החל.
עבור החלפות, כל דמי המשלוח והטיפול הקשורים יהיו עבור חשבונך. בהתאם למקום מגוריך ולגורמים אחרים, יחולו דמי משלוח וטיפול של 10$ ארה"ב לכל פריט ומעלה, והזמן שעשוי לקחת עד שהמוצר שהוחלף יגיע אליך עשוי להשתנות.
אם אתה שולח פריט בשווי מעל 75$, עליך לשקול להשתמש בשירות משלוחים שניתן לעקוב אחריו או לרכוש ביטוח משלוח. אנו לא מתחייבים שנוכל לקבל את הפריט שהוחזר.
שימו לב, עם זאת, בכפוף לדרישות מסוימות, אם תבחרו באפשרות התשלום של Paypal, Paypal מציעה החזר כספי על דמי משלוח של החזרות לחבריה במדינות נבחרות. כדי לברר אם אתה זכאי להחזר כספי על משלוח החזרת מוצר מ-PayPal, הפעל את שירות ההחזר הכספי על ההחזרות עם PayPal בקישור הזה: https://www.paypal.com/ie/webapps/mpp/refunded-returns
שים לב ששירות ההחזר הכספי עבור החזרת מוצרים של PayPal עשוי להיות שונה ממדינה למדינה. אתה יכול לעיין בתנאי השימוש הכלליים בקישור למעלה או ליצור קשר עם PayPal לקבלת מידע נוסף. לידיעתך, שירות ההחזר הכספי עבור החזרת מוצרים של PayPal זמין רק דרך אתר האינטרנט של PayPal, והחברה אינה נושאת באחריות לשירות ההחזר הכספי עבור החזרת מוצרים של PayPal, לתנאי השימוש או לשינויים או עדכונים כלשהם.
שירות ההחזר הכספי על החזרת מוצרים של Paypal כפוף למדיניות ההחזרות וההחלפות שלנו תחת סעיף. 23.
סעיף 24 - מידע ליצירת קשר
יש לשלוח אלינו שאלות על תנאי השירות בכתובת support@yourwillistonforce.com.